mellow plan

o mnie

Cześć, jest mi bardzo miło, że tutaj jesteś. Oznacza to, że prawdopodobnie chcesz się dowiedzieć o mnie trochę więcej. Zatem, do dzieła!

Mam na imię Ania i mieszkam w Warszawie. Prywatnie lubię podróże, taniec i muzykę. Z natury jestem typem introwertyka, lubię spędzać wieczory pod kocykiem z książką w ręce. Bywam zamyślona, czasami chodzę z głową w chmurach. Mam naturę perfekcjonistki. Jestem estetką, lubię otaczać się pięknymi rzeczami, które jednocześnie są zaprojektowane tak, aby jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Nie podążam ślepo za tym co modne i w trendach, choć czasem z nich korzystam. Lubię czuć się sobą i u siebie.

Z wykształcenia jestem architektem i od prawie 6 lat pracuję w pracowni architektonicznej. Zawodowo zajmuję się więc projektowaniem budynków, ale interesuje mnie prawie wszystko co związane jest z pojęciem projektowania: od wnętrz i mebli po projekty graficzne. Uwielbiam pracować kreatywnie, patrzeć w przyszłość i snuć plany. Wygląda na to, że mam w sobie coś z marzycielki.

Mellow plan powstało z potrzeby dzielenia się moimi pomysłami i projektami jak również, a może przede wszystkim, drogą do ich realizowania. W mellow plan znajdziesz dużo inspiracji do kreowania swojej wymarzonej codzienności poprzez zadbanie o czas i przestrzeń wokół siebie. Znajdziesz tutaj wskazówki dotyczące planowania i dążenia do osiągania wyznaczonych celów. I nie piszę tutaj wyłącznie o celach zawodowych, które w bliższej lub dalszej przyszłości mają nam zapewnić wymarzone życie. Według mnie planowanie ma nas inspirować do tworzenia życia tu i teraz w najlepszej wersji na jaką dzisiaj możemy sobie pozwolić. Sama jeszcze się tego uczę, a Ciebie zapraszam do tej nauki razem ze mną.

2pomniejszony